PRAGUE LATIN AWARDS 2005 aneb Český salsero 2005
Vydáno dne 10 19:52:06.11.2005 | 322989 přečtení | zpět na výpis článků

2. ročník prestižní soutěže české salsa scény je tu! Anketa popularity latino umělců PRAGUE LATIN AWARDS byla právě spuštěna. Najdete jí v pravém sloupci webu, kde jste na ankety již zvyklí. Není to však běžná anketa! Je velmi důležité, abyste se jí aktivně zúčastnili, protože Vaše hlasy rozhodnou o vítězích v pěti kategoriích. Oceníte tak celoroční práci svého oblíbeného instruktora salsy, svůj klub, taneční skupinu, dýdžeje a hudební skupinu. Dvacet z vás navíc získá hodnotné ceny. Jak vše dopadne, se pak dozvíte na slavnostním galavečeru 21. ledna 2006.


V jakých kategoriích se bude soutěžit?
Taneční školy (instruktoři)
Taneční kluby
Taneční skupiny
Djs
Hudební skupiny
Anotace soutěžících zde: http://www.salsaonline.cz/vypis_clanku.php?id=720

Kdo může hlasovat?
Hlasovat může každý z vás! Hlasovat však můžete pouze jednou. Hlas je nutno zadat ve všech kategoriích a kliknout na potvrzovací odkaz, který vám přijde na vámi (v anketě uvedený) e-mail. Odesláním svého hlasu zároveň souhlasíte se zařazením vaší emailové adresy do seznamu čtenářů SalsaOnline, kterým rozesíláme Novinky (max. 1x týdně s možností kdykoliv odběr odhlásit).

Do kdy lze hlasovat?
Hlasovat můžete nejpozději do 31.12.2005, 24.00

Kdy budou vyhlášeni vítězové jednotlivých kategorií?
Galavečer se slavnostním vyhlášením vítězů  Prague Latin Awards 2005 se bude konat v pražském klubu Tropison, 21. ledna 2006.

Jak bude probíhat galavečer?
Večer zahájíme tříhodinovým megaworkshopem, kde vás každý instruktor, nominovaný do ankety, naučí jednu neotřelou figuru během 15ti minut. Kde jinde dostanete takovou příležitost? A navíc workshopy jsou zahrnuty v ceně vstupného! Příznivci "LA" stylu mohou ochutnat "kubánský" styl a a příznivci „kubánského“ stylu mohou proniknout do tajů „LA“ stylu. Prostě všichni máte jedinečnou příležitost vybrat si svého dalšího instruktora pro svůj taneční rozvoj.

V oficiální části večera se formou tanečního vystoupení představí několik tanečních a hudebních skupin. I těch, které ještě neznáte a na salsaonline nemají svojí prezentaci. Celý večer vám dále budeme předkládat mix latino stylů. Můžete se těšit na celou řadu vasich oblibenych DJů. A samozřejmě se dozvíte výsledky ankety!!!!

Během večera dále budete mít možnost navštívit Prezentační stůl, kde můžete získat informační materiály jednotlivých tanečních škol a sponzorů (latino knihy, CD, taneční obuv a šaty)

10 čtenářů SalsaOnline a 10 návštěvníků galavečera bude během programu slosováno o hodnotné ceny (kursy salsy, knihy a CD o salse a Kubě, volné vstupné do klubů a další dary sponzorů). Každý tak může vyhrát i dvakrát! :-)

Profily nominovaných
Ne všichni nominovaní mají na našem webu svoji prezentaci. proto přineseme profily nominovaných na tomto místě v průběhu listopadu 05.

Detailní program večera
Detailní program, přesný datum a čas záhájení galavečera zveřejníme na tomto místě do konce prosince 2005.

A ještě jedna důležitá informace. Akce PRAGUE LATIN AWARDS se stavá součástí kampaně na podporu děti z dětského domova, viz. článek: http://www.salsaonline.cz/vypis_clanku.php?id=679 a vy se k nám můžete přidat. Každý, kdo se rozhodne přispět vyšší částkou, než je vlastní vstup, bude registrován do seznamu dárců. Zároveň můžete přispět věcnými dárky (cokoliv, co už nepotřebujete a děti by mohlo potěšit!) ..

Přidat komentář
Jméno
E-mail
Titulek
Text
Související články
PRAGUE LATIN AWARDS 2005 (30.01.2006)
Poděkování Son de Cuba (23.01.2006)
Prague Latin Awards - PROGRAM (18.01.2006)
PRAGUE LATIN AWARDS 2005 zbrojí k finále! (01.01.2006)
Hlasování v anketě Český salsero 2005 jde do finiše! (13.12.2005)
PRAGUE LATIN AWARDS 2005 – anotace k hlasování (07.12.2005)
Copyright © since 2003 SalsaOnline.cz | email: redakce@salsaonline.cz
design, programování, maintaining od Internet Design s.r.o.