Taneční skupiny

TRADICIÓN – Grupo de baile

Tradición
Tradición
Tradición

Taneční skupina TRADICIÓN vznikla již v roce 2002, jako první taneční soubor toho stylu, spojením skvělých tanečníků např. z Kuby, Brazílie, Dominikánské republiky, Angoly, Velké Británie a samozřejmě těch nejlepších z pražské taneční salsa scény  i celé České republiky.
TRADICÓN je u nás největší  a nejzkušenější  taneční skupinou, zaměřenou na  exotické tance Karibiku (Salsa), Brazílie (Samba), Argentiny (Tango), atd., což dokazují  nejen stálá angažmá v La Bodeguita del Medio a  La Casa Argentina, ale  i řada dalších profesionálních akcí.

Tradición
Tradición
Tradición

TRADICIÓN má ve svém repertoáru širokou nabídku choreografií, zejména tradičních a původních latinsko-amerických tanců, od sólových, přes párové, až po skupinové vystoupení.
Jednotliví členové mají za sebou mnohaleté zkušenosti, nejen z latinsko-amerických tanců, ale i z Afro dance, moderního, společenského či klasického tance a světových Salsa kongresů, o které se s vámi rádi podělí ve svých tanečních kurzech

Tradición
Tradición
Tradición

TRADICIÓN úzce spolupracuje také s hudebními skupinami, se kterými tvoří komponovaný program. V kubánském  rytmu je to skupina CARISMA-música latina a v rytmu brazilské samby TAM-TAM BATUCADA .

Máte-li zájem o naše vystoupení nebo taneční kurzy, navštivte naši domovskou stránku www.tradicion.cz, kde můžete shlédnout širokou nabídku choreografií a programu.

Kontakt - Pavla Cibulková

Telefon: +420 602 200 300
E-mail: tradicion@tradicion.cz
Web: www.tradicion.cz

Tradición
Tradición
Tradición

Copyright © since 2003 SalsaOnline.cz | email: redakce@salsaonline.cz
design, programování, maintaining od Internet Design s.r.o.