Taneční skupiny

Septeto Son Caliente

Havana, Kuba

Nabízíme Vám neopakovatelnou atmosféru, vřelou kubánskou bezprostřednost a strhující rytmy v podání hudební skupíny SEPTETO SON CALIENTE, jenž na evropském trhu sklízí velký úspěch a představuje skutečnou špičku na české hudební latino scéně.

Do Evropy kapela přicestovala v prosinci 2005 a od té doby trvale působí v Praze. Vystupují v šesti až osmi členném složení s vlastním i tradičním repertoárem. Na Kubě posbírali zkušenosti z více jak desetiletého koncertování v havanských klubech i na místních hudebních festivalech.

Bollywood
Bollywood

Skupina hraje ve složení trubka, piano, perkuse, hlavní vokál plus 2 zadní, bass kytara. Za krátké působení v ČR kapela participovala na celé řadě známých tuzemských festivalů (Colour of Ostrava, Febiofest, Jeden Svět, Karlovarský filmový festival, Letní filmová škola v Uherském Hradišti a mnoho dalších) i prestižních korporátních akcí.

Energické představení plné žhavých rytmů, pohybu a improvizace je úžasným zážitkem a dokonalým povzbuzením! Zájem ze strany médií i televize to jen potvrzuje.

Otea
Otea
Otea
Otea

Kontakt

Nora de Paula
Mobil: +420 720 425 300
Mail: nora@claro.cz


Copyright © since 2003 SalsaOnline.cz | email: redakce@salsaonline.cz
design, programování, maintaining od Internet Design s.r.o.