Hudební skupiny

CARISMA – música latina

„Charisma“ přesně vystihuje kouzlo této latino kapely, složené z vynikajících hudebníků z celé Latinské Ameriky. S talentovanou a krásnou zpěvačkou Veronikou, jejíž temperament si s Latinos v ničem nezadá, dovede tato skupina vytvořit opravdu autentickou atmosféru a dynamickou show.

Carisma
Carisma
Carisma

Latinskoamerická a kubánská hudba je základem bohatého repertoáru kapely, kde najdete písně např.Glorie Estefan, Marcely Morelo, nebo Natalie Oreiro a které můžete slyšet jak v tradičním provedení, tak s příměsí dalších moderních stylů. O staré známé tradiční latino songy (Guantanamera apod.) vás kapela Carisma neošidí

Carisma
Carisma
Carisma

Skupina vystupuje, jak v orchestrálním složení, tak v komorní sestavě, která jí ovšem nikterak neubírá na kouzlu a kvalitě a také pravidelně spolupracuje s taneční skupinou TRADICIÓN, se kterou tvoří komponované programy vhodné nejen pro malé firemní párty, ale samozřejmě také pro velké sály.

Carisma
Carisma
Carisma

 Stálým angažmá skupiny jsou  partnerské restaurace La Bodeguita del Medio a La Casa Argentina, kde hudebníci pravidelně vystupují.

Kontakt

Mobil:+420 602 200 300
Mail: carisma@musicalatina.cz
Website: www.carisma.cz


Copyright © since 2003 SalsaOnline.cz | email: redakce@salsaonline.cz
design, programování, maintaining od Internet Design s.r.o.