Vaše reklama

Zpravodajský server WWW.SALSAONLINE.CZ je dlouhodobě nejnavštěvovanější stránkou na českém internetu věnující se latinsko-americké hudbě a tanci. Nabízí největší databázi informací v této oblasti. Na portál SALSAONLINE.CZ přichází denně přes tisíc návštěvníků a měsíčně kolem 40 000 unikátních uživatelů. Inzerce na portálu salsaonline.cz proto představuje ideální prostor pro cílenou marketingovou komunikaci.

Zobrazte vaše stránky právě těm zákazníkům, kteří hledají to, co vy nabízíte!

Produktový list SALSAONLINE.CZ

1. Horní (top) banner

Nejúčinnější místo na našich zpravodajských stránkách. Maximální zviditelnění Vašich produktů a služeb. Jde o formu internetového billboardu, grafického proužku o velikosti 350x120 pixelů. Tento banner je umístěn na vrchu stránky salsaonline.cz s očekáváním, že zaujme potencionálního zákazníka a on na banner klikne nebo ho jen okamžitě upoutá inzerovaná nabídka. Po kliknutí se stránka přesměruje na Vaše domovské stránky.

2. Vertikální bannery

Jde o formu internetového billboardu, grafického proužku různých velikostí max. však 140x70 pixelů. Tento banner je umístěn vertikálně na pravé straně stránek salsaonline.cz s očekáváním, že zaujme potencionálního zákazníka. Ten na banner klikne nebo ho jen okamžitě upoutá inzerovaná nabídka. Po kliknutí se stránka přesměruje na Vaše domovské stránky.

3. Trvalá prezentace

Textová inzerce se zobrazuje kliknutím uživatele na konkrétní sekci v menu po levé straně (Kluby, Instruktoři, Taneční skupiny, atd.). Rozsah této prezentace je 1 stránka (formát A4 + max. 6 obrázku). Zveřejnění Vaší akce v sekci "Kalendář akcí", či kurzů v "Kalendáři kurzů" je již v této ceně, rovněž tak uvedení hypertextového odkazu na Vaše domovské stránky, emailu a tel kontaktů.

Dále je v ceně této prezentace možnost zavedení Vaší

4. Jednorázová reklama

Jednorázová reklama zahrnuje článek s obrázkem na titulní straně v sekci "Aktuální čtivo" a sekci "Kalendář akcí". Uveřejněný článek se posouvá v časové souslednosti dalších vložených článků. Pozor - u příspěvků tanečních instruktorů služba nezahrnuje zobrazení v "Kalendáři kurzů".

5. Jednorázová reklama - přednostní výpisy

Přednostní výpisy / garance prvních pozic jsou nejúčinnější formou jednorázové reklamy. Tato služba Vám umožňuje zobrazení Vaší inzerované nabídky na nejvyditelnějších pozicích sekce "Aktuální čtivo" na titulní stránce webu. Po uplynutí předplaceného časového limitu pro přednostní výpis se článek dále posouvá v časové souslednosti dalších vložených článků.

6. Directmailling

Jednorázový direct mailling na přes 1 600 adres našich čtenářů (kteří se sami k odběru zaregistrovali).

7. Aktualizace + všeobecné podmínky zadavatele inzerce

Po dobu platnosti inzerce nabízíme bezplatnou aktualizaci Vaší prezentace. Pro korektní přípravu inzerce na stránkách salsaonline.cz je třeba dodržet následující podmínky:

Dodání podkladů (texty, obrázky) nejméně 3 pracovní dny před jejich požadovaným spuštěním (u sekce tanečních a hudebních skupin a bannerů nejméně 7 pracovních dnů předem).

Texty

Obrázky

Bannery

8. Návštěvnost webu

Návštěvnost webu můžete průběžne sledovat na » této adrese »

9. Kalendář akcí pro Váš web

Aktuální kalendář ve formátu .xls si můžete stáhnout na » této adrese »


Ceník pro Taneční instruktory, hudební a taneční skupiny a taneční školy

Ceník pro restaurační zařízení, kluby a produkční agentury


V případě, že nevíte, která reklama je pro Vás nejlepší, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám poradíme.

Kontakt

Nora Lukášová
Mail: nora@salsaonline.cz
Telefon: +420 731 578 407 nebo +420 737 555 507

Karel Němeček
Mail: karel@salsaonline.cz
Telefon: +420 602 305 425

Copyright © since 2003 SalsaOnline.cz | email: redakce@salsaonline.cz
design, programování, maintaining od Internet Design s.r.o.