TRADICIÓN

telefon: Tel: +420 721 207 754
e-mail: kurz@tradicion.cz
web osobní: www.tradicion.cz/tanecni-kurzy.php

{{

"Naučte se tančit s těmi nejlepšími!"

Taneční skupina TRADICIÓN pro Vás připravila atraktivní nabídku kurzů pro začátečníky i pokročilé tanečníky pod vedením profesionálních tanečníků. Na naších lekcích Vás naučíme  základní kroky i náročnější variace oblíbených latinskoamerických tanců, zabavíte se a nabijete pozitivní energií.

Nabízíme výuku pro menší skupiny cca 10 osob tak, abychom zajistili její vysokou kvalitu a individuální přístup. Kurzy probíhají v našem tanečním studiu na Praze 3, a také v restauraci La Bodeguita del Medio nebo La Casa Argentina v centru Prahy.

Poskytujeme slevy pro páry a slevy při zapojení se do 2 a více kurzů. 

Nabízíme také individuální soukromé lekce. 

Toto léto jsme pro Vás připravili bohatou nadílku kurzů: 

Salsa Ladies Styling

- procvičíme eleganci pohybu a dáme Vám návod jak si tanec ještě víc užít.
- kurzy pro začátečnice a mírně  pokročilé tanečnice

Reggaeton

- zabavte se s populárním a temperamentním tancem z Kuby. Procvičíme každý kousíček těla, zapotíme se a skvěle zrelaxujeme
- kurz pro začátečníky a mírně pokročilé tanečníky 

Latino Mix pro ženy

V létě je nejlepší ten oprávněna mixovaný koktejl. Máme pro Vás skvělý mix salsy, samby, merengue a reaggetonu. Vyformujeme postavičky a nabereme tu správnou letní náladu
- kurz pro začátečnice 

Zouk pro páry

- smyslný párový tanec pocházející z Brazílie. Nechte se unést krásnou hudbou, ladným a sexy pohybem
- kurzy pro začátečníky i mírně pokročilé tanečníky


Zouk pro dámy
- Dámy, pozor! Zouk si můžete vyzkoušet i bez partnerů. Naučíme se základní kroky, ladné a sexy pohyby zouk pro dámy.
- kurzy pro začátečnice i mírně pokročilé tanečnice

Samba Gafiera
- poznejte temperamentní párový tanec Samba Gafiera, nebo-li Párová samba. Tento tanec se řadí k základním společenským tancům Brazílie a i v České republice si získává stále více příznivců.
- kurzy pro začátečníky i mírně pokročilé tanečníky


Párová salsa
- v inspirujícím prostředí kubánské restaurace La Bodeguita del Medio Vás naučíme variace párové salsy a ruedy de casino
- kurzy  pro začátečníky a mírně pokročilé tanečníky 


Dance Aerobic
- skvělá příležitost vyformovat si postavy v rytmech Funky, R´n´B a Hip Hopu
- kurzy  pro všechny úrovně


Bližší informace o taneční škole TRADICIÓN najdete na
www.tradicion.cz, sekce taneční škola.Vaše dotazy zodpovíme na emailové adrese: kurz@tradicion.cz, nebo na telefonním čísle 721 207 754 begin_of_the_skype_highlighting              721 207 754      end_of_the_skype_highlighting.

Kde učíme:

Taneční studio TRADICIÓN, Milíčova 470/6, Praha 3 - Žižkov
La Bodeguita del Medio, Kaprova 5, Praha 1
La Casa Argentina, Dlouhá 35, Praha 1

 

NAŠI LEKTOŘISYLVIA ČÁDEROVÁNarodila se v Bratislavě a tanci se věnuje od mala, kdy získala základy klasického a lidového tance. Salsu a sambu začala tancovat na Slovensku v taneční skupině „Latino Flash“ Miguela Mendéze. V salse a ostatních latinsko-americký stylech se zdokonaluje na tanečních festivalech a workshopech v Evropě, pracovně navštívila také Kubu a Brazílii. O roku 2008 je lektorkou a manažerkou tanečních kurzů Tradición. V roce 2009 se ujala také role manažerky taneční skupiny Tradición.

JEJÍ KURZY: Reaggeton, Brazilská samba, Latino Mix pro ženyBRUNA CONRADO

Tanečnice Bruna pochází z brazilského Rio de Janeira, kolébky světově proslulého karnevalu. Své taneční zkušenosti získala nejen v taneční škole ve svém rodišti, ale také zde v Čechách, kde stejně jako Emilson působí v taneční škole Tradición jako lektorka populárních brazilských tanců. 

JEJÍ KURZY: Zouk pro ženy, brazilská samba
 JORGE T. MARIANO
Brazilský tanečník Jorge T. Mariano, studoval v Riu de Janeiru na taneční akademii Alvare´s Dance Academia pro učitele tance a po ukončení studia v této taneční škole nasbíral mnoho zkušeností jako lektor Brazilských společenských tanců (Zouk, Samba Gafiera, Bolero) a Tanga Argentina.

JEHO KURZY: Argentinské tango (připravujeme od září) EMILSON BERNARDÉSTanečník, pocházející rovněž z brazilského Ria de Janera. Své taneční a lektorské zkušenosti získal v tanečních školách v domovském Riu a také v Praze, kde působí jako lektor zejména oblíbeného Zouk nebo Samba Gafiera (párové samby).

JEHO KURZY: Zouk pro páry, Samba Gafiera (připravujeme od září)


JAMBA MULIMBWE"Babalu Jr." se narodil v Angolském měste Huambo. Svět pódií poznal již v 15 letech v divadle. Po příchodu do Prahy ho oslovil tanec a s Monikou Rebcovou ve skupině BA-TO-CU, také se skupinou Puro Sabor a od roku 2006 je členem skupiny Tradicion, kde mimo jiné vystupuje i se svou typickou a působivou show Afro tanců, které můžete opět naleznout v nabídce našich tanečních kurzů.

JEHO KURZY: Afro-latin Style (připravujeme od září) LILIANA BARNÓByť se narodila v České republice, v jejích žilách koluje kromě české také španělská krev. Se salsou se seznámila již v osmnácti letech a postupně prošla všemi kurzy taneční školy Salsa Dance. Zde potkala Rubena, kterému velmi záhy začala asistovat na jeho tanečních hodinách. Spolupracovala v taneční škole Ruben – dance jako instruktorka. Členkou taneční skupiny se stala v roce 2007 a od roku 2009 posílila řady lektorů naší taneční školy.

JEJÍ KURZY: Párová salsa JORGE CONCEPCIÓNNarodil se v kolébce latinskoamerické kultury v Havaně na Kubě. Od roku ´85 žije v České republice. V roce ´90 se začal aktivně věnovat stepu a v roce ´95 se stal prvním učitelem salsy i ostatních kubánských tanců u nás. Má za sebou bohaté zkušenosti s tanečními vystoupeními, spolupracoval i se známými osobnostmi naší salsa scény. Je zakladatelem, zpěvákem a leadrem hudební skupiny, která je zaměřená jen na tradiční kubánskou muziku, s názvem Pragasón.

JEHO KURZY: Párová salsaEDUARDO  NOGUEIRA

Eduardo patří k brazilské enklávě taneční školy Tradición. Své taneční zkušenosti získal především v tanečních kurzech v Brazílii a také činností v českých latino tanečních skupinách. V tuto chvíli spolupracuje s taneční školou Tradición a my Vám v jeho podání přinášíme kurz párové samby čili Samby Gafiery.

JEHO KURZY: Samba Gafiera 

MICHAL ŠARAY

Michal pochází z Brna, kde odstartoval svou hvězdnou taneční kariéru studiem společenského a moderního tance ve skupině Starlet. Tento talentovaný tanečník se specializuje na moderní styl tance (R´n´B, hip hop, funky, apod.) V roce 1999 založil svou taneční skupinu MDC, která úspěšně reprezentuje svou kategorii v celé ČR. Díky pracovním záležitostem se přestěhoval do Prahy, kde začal mimojiné vyučovat na Mezinárodní konzervatoři. Od září 2009 spolupracuje s taneční skupinou Tradición.

JEHO KURZY: Dance aerobic 


}}

« zpět

Kurzy
Kategorie Den Čas Místo Od Do
Copyright © since 2003 SalsaOnline.cz | email: redakce@salsaonline.cz
design, programování, maintaining od Internet Design s.r.o.