ANGELO REPILADO

telefon: 602 691 465
e-mail: info@angelo-salsa.cz

Kubánec, v jehož tanečním projevu se snoubí afrokubánský cit pro rytmus a latinský temperament. Jeho ohromná muzikálnost pramení i z faktu, že je potomkem velikána kubánské a celosvětové hudby a  držitele Grammy, Francisca Repilado, vystupujícího pod uměleckým jménem Compay Segundo, který dokázal se svými hity jako Chan Chan (Buena Vista Social Club) roztančit celý svět. Angelo se tanci věnuje od dětství, v mládí se účastnil tanečních soutěží a tančil v tanečních skupinách různé taneční styly.

Na kurzech Angela Repilado, "ochutnáte" salsu tak, jak se tančí na Kubě a  velmi pravděpodobně na vás dýchne i srdce unášející a pulsující atmosféra filmu Buena Vista Social Club. Snahou Angela je naučit své studenty tančit srdcem a  naslouchat a porozumět této, na rytmus tolik bohaté, hudbě. Pokusí se zasvětit vás do jemných nuancí přirozeného "latino" pohybu a nechat vás proniknout do tajů kubánské taneční duše.
Angelo tančí nejen salsu, v jeho repertoáru najdete také kubánskou rumbu, kubánský folklor, son, rueda de casino, bachatu aj. Více než 13ti leté zkušenosti  s výukou tanců v ČR jsou zárukou toho, že z každé hodiny odejte bohatší o nové kroky či figury a  také si upevníte svůj taneční styl, na kterém si Angelo velmi zakládá. Každá lekce s Angelem je rozhodně skvělý zážitek!

Od roku 2014 Angelo provozuje multikulturní centrum na Praze 7 – Casa Angelo, kde vedle školy tance naleznete i kubánský klub a další služby.
Proč tedy tančit salsu? Angelo na to má jednoduchou odpověď:
"Salsa je prostě to nejvíce! Může se tančit sólo, stejně tak v páru a v jakémkoliv věku. Navíc její rytmus, pestrost a elegance z ní činí nezaměnitelný tanec! Však přijďte a uvidíte, zda vás taky náhodou nechytne ono mazlivé "Chiqui chiqui pa..!!!"

Více na
www.angelo-salsa.cz
www.casa-angelo.cz
Kontakt
info@angelo-salsa.cz
Tel. 602 691 465

« zpět

Kurzy
Kategorie Den Čas Místo Od Do
Copyright © since 2003 SalsaOnline.cz | email: redakce@salsaonline.cz
design, programování, maintaining od Internet Design s.r.o.